Fear the Walking Dead

Kolejny serial o ZOMBIE. Fear the Walking Dead to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Roberta Kirkmana i Dave’a Ericksona dla stacji AMC. Jest to spin off serialu „The walking Dead”  i jego prequelem. Opowiada o czasach gdy tajemnicza epidemia dopiero zagraża światu. Główni bohaterowie 3 rodziny : Clarkowie, Manawa i Salazarowie, przeżywają różne perypetie w obliczu powstania i rozprzestrzeniania się zagrożenia zombie.

Moim zdaniem serial jest mocniejszy niż The Walking Dead. Odcinki kończą się bardzo mocnymi akcentami. Dzisiaj nadrabiałam zaległości oglądając  2 kolejne odcinki 2 sezonu – i cieszę się, że miało to miejsce rano. To o czymś świadczy. Nie wiem czy serial sklasyfikuję na wysokiej pozycji, ale dla tych co lubią klasyczne kino grozy, będzie się podobać.

AMC wkracza na polski rynek, 9 maja 2016 roku będziemy mogli oglądać go już w Polsce.

Ok, daję 7/10 ! – nie za efekty, czy dialogi, grę głównych bohaterów itd … tylko za trzymanie się starej dobrej szkoły horroru.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.