Cichy zakątek za miastem

Wiele rodzin marzy o własnym domu, który stanie się azylem spokoju. Dom na przedmieściu dużego miasta jest coraz chętniej wybieraną opcją. Nic w tym dziwnego, bowiem atrakcyjna cena nieruchomości łączy się tutaj z wysokim komfortem jej użytkowania. Ciekawym przykładem jest osiedle domów Pasieki pod Poznaniem.

Jakie są zalety z mieszkania pod miastem?

Centra dużych miast stają się już nadto przeludnione. Chaos, wszechobecny gwar i ścisk nie sprzyjają wygodzie życiowej. Całej sytuacji nie sprzyjają także korki uliczne, które sprawiają, że dotarcie do miejsca pracy może zająć nawet ponad godzinę.

Cichy zakątek za miastem to wygodna alternatywa dla ciasnych blokowisk. Możemy cieszyć się tam podmiejskim, spokojniejszym życiem. Wiele osiedli posiada już bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Powstają szkoły, centra handlowe, przedszkola, place zabaw i miejsca rozrywki. Bez wątpienia mieszkanie pod miastem zaczyna nabierać całkowicie nowych barw. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wiele nowo wybudowanych osiedli ulokowanych pod dużym miastem posiada świetne połączenia komunikacyjne. Dzięki temu dojazd do pracy nie musi być wcale zbyt długi. W niektórych wypadkach odpowiada czasowi dojazdu, który musielibyśmy poświęcić podróżując z jednej części miasta w drugą.

Nic zatem dziwnego, że coraz więcej rodzin opuszcza zatłoczone metropolie i szuka poprawy warunków mieszkalnych pod miastem.

Ciekawe obiekty mieszkalne pod Poznaniem

Poznaliśmy już zalety z mieszkania na osiedlu pod miastem. Jednak warto przedstawić także konkretny przykład. Będzie nim osiedle domów jednorodzinnym w Komornikach pod Poznaniem http://pasieki-komorniki.pl.

Osiedle Pasieki to ciekawy przykład nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Każdy budynek posiada własny ogród, który umożliwi wygodny wypoczynek na świeżym powietrzu. Charakterystyczną cechą tej inwestycji jest także świetny dojazd do Poznania. Według dewelopera podróż nie zajmie dłużej niż 20 minut. Trzeba przyznać, że to bardzo dobry wynik, który sprawia, że osiedle Pasieki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu rodzin.

Do wyboru inwestorów pozostaje 26 lokali mieszkalnych o metrażu od 89 do 125 m2. Dzięki temu każda rodzina będzie w stanie wybrać dom dopasowany do jej potrzeb i możliwości finansowych. Cicha, spokojna i co najważniejsze czysta okolica to wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Zakup nieruchomości na nowoczesnych, dobrze przystosowanych do potrzeb osiedlach mieszkalnych wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Warto także dodać, że osiedle w Komornikach jest położone na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dla mieszkańców jest to gwarancja spokoju, ucieczki przed zgiełkiem miast i zanieczyszczeniami. Czyste powietrze, spokój i cisza Parku Narodowego z pewnością wpłyną na zapewnienie optymalnego komfortu zamieszkania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem domu pod Poznaniem, koniecznie zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie. Być może znajdziesz tu dom swoich marzeń.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.