Samoanaliza

Mamy do dyspozycji mnóstwo technik samoanalizy. Celem ich jest odnalezienie drogi w tym życiu i przygotowanie się na następne. Do odczytywania siebie samego, poznawania prawdziwego ja,  służy medytacja. Wsłuchując się w głos intuicji odkrywamy swoją prawdziwą naturę, podążamy naznaczoną nam drogą życia. Tą drogą, którą poznaliśmy przed urodzeniem i się na nią zgodziliśmy. Ta droga jest kreowana przez nas i Boga, sami niewiele możemy zdziałać, ale bez nas nic nie może się dziać. Dopiero jeśli odkryjemy ten wspólny mianownik, w naszym życiu zapanuje harmonia.

Nie można nic robić na siłę. Podczas sesji z moimi kolegami z akademika odkryłam, że problemy rozpoczynają się jeśli przechytrzymy los. Ktoś na skutek ambicji rodziców, wpływów czy zwykłej łapówki poszedł na prawo, medycynę … nie czuł się dobrze przez okres studiów i zmarnował 5 lat życia. W sumie nie pracuje w zawodzie, jest mechanikiem, muzykiem, a może telemarketerem i … zaczął być szczęśliwym, dopiero gdy odkrył na nowo swe powołanie. Ale tamte 5 lat zaburzyło mu jasność ścieżki życia i to będzie pokutować przez lata.

Musimy odkryć nasze powołanie i je rozwijać, poddając się Opatrzności. To proste i skuteczne, proponuję spróbować. Gdy zaczniemy żyć w zgodzie z samym sobą i światem, będziemy mogli przejść do kolejnego etapu: kreacji przyszłego życia !!!

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.