Miejsca mocy w Polsce i na świecie

Wykorzystaj kawałek ziemi po której chodzisz. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że na naszym globie są miejsca mocy – takie, dzięki którym zyskasz dużo pozytywnej energii.

Szybszy powrót do zdrowia, lepsze samopoczucie, więcej energii, kreatywność – cud? Nie. Miejsca mocy! Na ziemi po której chodzimy są miejsca, które tryskają pozytywną energią i nie ma w tym nawet odrobiny żartu. Miejsca mocy, bo o nich mowa, to znane od tysiącleci punkty energetyczne Ziemi, połączone ze sobą liniami energetycznymi. Od zarania dziejów człowiek wyczuwał ich energię, otaczał je kultem i wykorzystywał do celów terapeutycznych, duchowych czy szamańskich. To właśnie w tych miejscach budowano pogańskie świątynie, czy pierwsze chrześcijańskie kościoły.

Zastanawiałeś się kiedyś jak to możliwe, że żyjące na wolności zwierzęta tak szybko wracają do zdrowia? Zranione i chore wiedzą intuicyjnie gdzie należy szukać pomocy. Znają one miejsca w lasach i na łąkach, w których to układają się, aby odpocząć i zregenerować swoje siły. To właśnie miejsca mocy połączone są ze sobą liniami geomantycznymi zwanymi „ley lines”. Liniami tymi płynie potężna energia.

Gdzie w Polsce są miejsca mocy? Odry, Wawel, Jasna Góra, Łysa Góra, Ślęża, Góra Grabarka, czy Puszcza Białowieska. Warto tam się udać i przekonać, że miejsca mocy naprawdę istnieją.

A na świecie? Piramida w Gizie, Wyspa Wielkanocna z jej niebywałymi kamiennymi posągami, płaskowyż Nazca ze słynnymi gigantycznymi rysunkami, Machu Picchu, azteckie miasto bogów Teotihuacan w Meksyku, Jerozolima, Babilon, Złota Świątynia w Amritsar w Indiach (centrum kultowe Sikhów), najświętsze góry Chin i Japonii, góra Synaj, czy wreszcie Carnac we Francji, Rzym i Fajstos – starożytny pałac minojski na Krecie.

Pozytywna energia dla każdego z miejsc mocy – wystarczy tylko się na nią duchowo otworzyć.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.