Underworld: Przebudzenie

Przebudzenie (dramat, kryminał, thriller, science-fiction) jest amerykańskim serialem telewizyjnym, wyprodukowanym i nadawanym przez stację NBC. Jego premiera miała miejsce 1 marca 2012 na antenie amerykańskiej NBC. Producentem jest David Slade. Po wypadku samochodowym z udziałem detektywa policji Michaela Brittena z żoną Hanną i synem Rexem, dochodzi do podziału rzeczywistości Michaela na dwa światy.

W jednym z nich jego syn ginie, a detektyw żyje z żoną, zaś w drugim ginie żona i żyje z synem. Połączeniem obu rzeczywistości jest sen. W Przebudzeniu występują Jason Isaacs jako detektyw policji Michael Britten; Laura Allen jako żona Michaela, Hannah Britten; Dylan Minnette jako syn Michaela, Rex Britten; Wilmer Valderrama jako partner policyjny Michaela, Detektyw Efrem Vega; Steve Harris jako partner policyjny Michaela, Detektyw Isaiah „Bird” Freeman; BD Wong jako terapeuta Michaela, Dr Johnathan Lee; Cherry Jones jako terapeuta Michaela, Dr Judith Evans oraz Michaela McManus jako trener Rexa, Tara.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.