Orgia na plebanii

Ksiądz Tomasz Z. z parafii NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej z 30 na 31 sierpnia 2023 r. zorganizował na plebanii orgię. Kilku księży uczestników orgii, miało zaprosić za imprezę mężczyznę, który zajmuje się świadczeniem usług seksualnych. Jak donoszą źródła prawdopodobnie z powodu zażycia leków na potencję, doszło do zasłabnięcia jednej z osób. Ktoś zadzwonił na 112, ale księża początkowo nie chcieli wpuścić ratowników medycznych do środka. Skończyło się na interwencji policji.

Organy ścigania prowadzą śledztwo w sprawie „nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu„.

12 września 2023 r. powołano w kurii komisję, której celem jest ustalenie danych osobowych uczestników wydarzenia, przede wszystkim podległych władzy biskupa sosnowieckiego osób duchownych.

A co na to Pan Jezus? Pamiętajmy, ci księża uczą nasze dzieci na lekcjach religii, udzielają sakramentów, moralizują z ambony …

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.