Nastolatki i seks za pieniądze

Większość nastolatek nie wstydzi się rozmów o seksie. To dla nich temat jak każdy inny, żadne tabu, żaden powód do wstydu. Dużym zainteresowaniem cieszy się temat tzw. galerianek. Rozluźnienie obyczajów sprawiło, że dziewczyny szukające sponsora są często postrzegane jako bardzo zaradne i potrafiące poradzić sobie w życiu. Jak wygląda współczesny sponsoring? Czy nastolatki nadal chodzą do galerii handlowych?

Owocne poszukiwania

Dziewczyny poszukujące sponsora są często określane mianem galerianek . To ogólne pojęcie dotyczące nastolatek, które szukają sponsorów w galeriach handlowych. Ich „fundatorzy” to przeważnie starsi, dobrze sytuowani mężczyźni. Jeszcze kilka lat temu poszukiwania w galeriach i centrach handlowych były dość popularne. Zjawisko przybrało na sile po debiucie filmu „Galerianki”. Jednak dziś wiele nastolatek uważa to mało efektywne i czasochłonne zajęcie. Szukanie sponsora w galeriach stało się mało opłacalne. W dobie Internetu powstało wiele portali o jasnym przesłaniu: seks za pieniądze. Nastolatki coraz chętniej przestawiają się na nową formę poszukiwań. Nie muszą wychodzić z domu, wystarczy umieścić swój anons, a potencjalni sponsorzy sami się zgłaszają. Zjawisko sponsoringu wśród nastolatek nasila się głównie w dużych aglomeracjach miejskich. Duże miasto daje znacznie większe możliwości, a jednocześnie większą gwarancję anonimowości. Dziewczyny do towarzystwa to już nie tylko studentki czy uczennice szkół średnich. Galeriankami często bywają także gimnazjalistki, które na portalach podają się za dziewczyny pełnoletnie.

Seks za fanty

Nasuwa się pytanie, czego oczekują współczesne nastolatki za chwile seksualnych uniesień? Okazuje się, że często bardzo niewiele. Niektóre spotkają się za zwykłe doładowanie telefonu, a ceny pojedynczego spotkania rozpoczynają się od 50 zł w górę. Bardziej doświadczone (przeważnie nieco starsze) poszukują stałego sponsora, który wypłaci im comiesięczne wynagrodzenie. Tu ceny rozpoczynają się od 1000 zł za spotkania trzy razy w tygodniu. W ramach owej ceny dziewczyna może przychodzić do domu, uprawiać seks, sprzątać, towarzyszyć w spotkaniach biznesowych, a nawet udawać dziewczynę przed rodziną sponsora. Możliwości są niemal nieograniczone.

To przecież takie normalne, każda tak robi

Nastolatki do towarzystwa często nie zdają sobie sprawy z amoralności swoich działań. Uważają, że seks za pieniądze to całkowicie normalna sprawa. Ich środowiska przeważnie nie wiedzą o sposobach finansowania dziewczyny. Jednak czasami zdarza się, że nastolatki są uważane za bardzo zaradne, a ich śladami podążają także inne koleżanki z grupy rówieśniczej. Hasła „każdy tak robi” czy „nie bądź dzieckiem to przecież normalne” potrafią zmotywować niejedną młodą osobę. Nie bez znaczenia jest też wzór doświadczonych, świetnie ubranych i zadbanych koleżanek, które bez trudu stają się liderkami wśród swoich rówieśników.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

21 Komentarze

 1. Coraz więcej pojawia się wśród młodych ludzi zabaw o poddtekście erotycznym.

  Kiedyś było to słoneczko, obecnie są one bardziej wyszukane, o podłożu sado/maso lub mające na celu podniesienie andrenaliny.

  Jest podaż, więc i popyt rośnie. Społeczeństwo zaczyna prześcigiwać się w nowatorskich pomysłach i wyszukanych formach zabawy. „Lekcja biologii” to tylko przykład…

 2. W Polsce znika klasa średnia, są albo bogaci albo biedni (żyjący min. z 500+), dla młodzieży, która szybko załapie, że w tych czasach można dogonić bogatsze dzieciaki w prosty acz niektórym kontrowersyjny sposób, robi to. A my się dziwimy dlaczego? Tu należy zmienić system, dać większe możliwości kariery dla młodych…

 3. By zainteresować faceta w każdym wieku dużo nie trzeba. Wystarczy nie mieć stanika, sutki, które przebijają się przez materiał koszulki przyciągną uwagę nawet najbardziej wybrednego samca!!! I co ważne: cycki nie muszą być duże, byleby się przebijały … Patent znany jak świat !!!

 4. Ludzie, nie wiecie co to są prezerwatywy? juz na każdym roku, w każdym kisoku, stacji benzynowej i markecie można kupić… stosunek przerywany zawsze niesie jakieś ryzyko, że nie zdąży wyciągnąć w porę… i co wówczas?

 5. Nie słyszałem by stosunek przerywany był niebezpieczny. Ryzyko jest znikome, miałem już 7 partnerek zawsze kochaliśmy się bez gumki i zawsze wychodziłem przed wytryskiem

 6. A czy to prawda, że stosunek przerywany jest ryzykowny ale bezpieczny? w sensie że jeśli doświadczony chłopak i wie kiedy wyjść to taki seks jest bezpieczny? Chciałbym odpowiedzi osób którzy tak robią, nie interesują mnie wypowiedzi katechetek, że zawsze może dojść do zapłodnienie, że nie ma 100 % metody, że choroby przenoszone droga płciową, że seks przed ślubem itd, bo zamiast jednej odpowiedzi na pytanie mam mnóstwo wymądrzeń! Dziękuję !

 7. jestem niewysoką nastolatką o długich blond włosach i niebieskich oczach … – wystarczy, że wiem kiedy i gdzie się pojawić …a kasa sama się trzepie i niech ktoś mi powie, że jest to niemoralne !!!!
  A moralne jest że nasi księża mają kochanki i samochody o których nawet nie możemy sobie pomarzyć? W zeszłym roku, jak się spowiadałam w kościele to ksiądz tak mnie wypytywał jak to robię z kim ile razy w jakim wieku są moi klienci jakby chciał sobie spuścić w konfesjonale….zboczeniec!

 8. Kasa,kasa i kasa. Ludzie gorsze rzeczy robią i jest ok, okradają podatników, wyłudzają vat, …i jest to społecznie akceptowalne. Czemu więc przedsiębiorcza nastolatka nie mogłaby sobie dorobić na szkolne przybory? …

 9. wystarczy raz dobrze zrobić laskę komuś by mieć grafik zapełniony. Poczta pantoflowa jest najlepszą i najbezpieczniejszą formą reklamy. Nie polecam internetu… jest tak infiltrowany, że co drugi klient to tajniak.

 10. Teraz to każdy facet jest święty i napieradala o czystości … ale jak dać okazję, to by wyruchał nawet pod kościołem i to bez żadnych skrupułów …

 11. Punkt patrzenia facetów na pewne sprawy nie zawsze jest zbieżny ze światopoglądem kobiet. Wystarczy przypomnieć że: brak edukacji, praw wyborczych, wszelaka dyskryminacja kobiet na przestrzeni stuleci to wszystko oparte było i jest na teoriach czy potrzebach podporządkowania kobiet przez facetów. Jeśli dziewczyny chcą używać z życia niech to robią a Jakub Wędrowycz niech dalej szuka uległej dziewicy….powodzenia!

 12. Lepiej być „ścierką” patrzącą nie dalej niż na ekran iPhona ale być niezależną i mieć kasę niż całe życie pozostawać na garnuszku rodziców czy męża pijaka! Który będzie taki rodzinny, że przepuści całą zarobioną kasę na fajki i wódkę z kolegami….

 13. Dziewictwo to obciach tylko dla małoletniej qrevki, nie patrzącej dalej niż ekran iPhona. I taka ścierka ma być potem dobrą żoną czy matką? Z brudnej szmaty świątecznego obrusu już się zrobić nie da. A takie pannice są niczym innym jak zwykłymi brudnymi szmatami. Każdy normalny facet woli dziewicę (albo z braku takowej pannę o minimalnym przebiegu), zaś rozklapichę weźmie tylko tępy drech. To jak z wozem – wolę nówkę w standardzie niż przechodzony złom na wypasie.

 14. Wszystkie moje koleżanki mają za sobą swój pierwszy raz. Być dziewicą to obciach. Dlatego takie popularne są teraz zabawy grupowe, gdzie albo się rozdziewicza albo się sprawdza czy dziewczyna jest dziewicą.

 15. W dobie komercji, pogoni za pieniądzem, gdzie dorośli uczą swe dzieci, że jak nie masz kasy to nie istniejesz … zabrania się legalnie dorobić do kieszonkowego… nonsens.

 16. Fakt, sąsiadka po liceum wyjechała do Londynu, nie grzeszyła mądrością, nawet matury nie zdała … ale jest ładna, to trzeba przyznać- teraz jeździ po całym świecie, stać ją na najlepsze fury … podobno pracuje w porno biznesie. Na chomiku czy redtubie można znaleźć filmy z nią. A ci co poszli na studia ? Teraz pracują w biedronce stokrotce lub innym spożywczaku. Taka ironia losu…

 17. Ja czekam aż będę miała 18 lat i siorka zabiera mnie do Niemiec. Polskie galerie to szkoła życia… tamtejsze agencje dają duże możliwości zarobienia konkretnej kasy i ustawienia się na przyszłość!

 18. Nie wiem w czym jest problem. Na jakim wy świecie zjecie? Pieniądze potrzebne są wszystkim. Dorośli nie dostrzegają potrzeb młodych, trzeba więc kombinować by być trendi, by być na topie, by mieć dobrą komórkę, fajne ciuchy…by nie odstawać od innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.