Miejsca rozpusty na świecie – Kuba

Kuba jest przepiękną, malowniczą wyspą, która urzeka swoimi atrakcjami. Słońce, piękne widoki, muzyka i alkohol pobudzają do aktywnego trybu życia. Zabawa na kubańskich plażach może trwać przez cały dzień, a czasem i przez całą noc. Kubańczycy dość luźno podchodzą do tematu seksu. Nie jest to dla nich temat tabu, ani coś złego. To jedna z wielu przyjemnych atrakcji, która uprzyjemnia codzienne życie. Takie podejście do spraw seksu może zdziwić niejednego europejczyka. Jeśli dodamy do tego wyjątkową urodę Kubanek, z pewnością domyślimy się czemu Kuba stała się popularnym punktem seks turystycznych wycieczek.

Ognisty temperament czyli zabawa po Kubańsku

Mieszkańcy i mieszkanki Kuby słyną z ognistego temperamentu. Uważają się za wyjątkowych kochanków oraz bardzo chętnie oddają się rozpustom cielesnym. Podróż do kubańskich klubów może być rajem dla żądnych wrażeń podróżników. W nocnych klubach można rozpalić zmysły w rytm zmysłowej muzyki. Kobiety są tam bardzo otwarte i nie ma większych problemów żeby umówić się na intymne spotkania. Międzynarodową popularność zyskały kluby ulokowane w Hawanie. Popularny Tropicana Club przyciąga codziennie setki młodych, rządnych rozrywki osób. Półnagie ciała tancerek poruszających się w rytm salsy, rumby i mambo robią na turystach olbrzymie wrażenie. Pikanterii dodaje fakt, że wiele młodych Kubanek szuka kontaktów z turystami. Jest to dla nich sposób na szybkie podreperowanie budżetu i zarobienie nie małych (jak na Kubańskie warunki) pieniędzy. Świadczenie usług seksualnych za pieniądze czy kosztowności nie jest traktowane jako coś złego. Wręcz przeciwnie, wiele kubańskich rodzin nakłania młode dziewczyny, aby zarobiły w ten sposób trochę pieniędzy. „Chodzenie” z turystą z zagranicy jest tu widziane jako forma nobilitacji społecznej. Adorowaną kobietę stać na znacznie więcej niż przeciętnego mieszkańca wyspy. Co ciekawe, szukające sponsora kobiety często posiadają wykształcenie wyższe lub są studentkami. Seks z turystami zapewnia im wyższy standard życia i pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb całej rodziny.

Charakter Kubańskiej prostytucji

Prostytucja na Kubie jest zakazana, według władz nic takiego nie ma i nigdy nie miało miejsca. Zatem na ulicach nie spotkamy nienaturalnie wymalowanych prostytutek, które czekają na swoich klientów. Kubańska prostytucja wygląda bardziej naturalnie i przybiera formę typowego sponsoringu. Chętną dziewczynę można znaleźć w klubie nocnym oraz spędzić z nią tyle czasu ile się chce. Kubanki potrafią rozkochiwać w sobie turystów i często liczą na nawiązanie dłuższych znajomości. Niektórzy znajdują tam towarzyszki długoletnich związków. Jednak w większości erotycznych przygód kończy się na jednej nocy, która kosztuje ok. 50 kubańskich peso – czyli ok. 150 złotych.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.