Miejsca rozpusty na świecie – Jamajka

Jamajka staje się coraz popularniejszym kierunkiem turystyki seksualnej. Przepiękne plaże, ciemnoskórzy mężczyźni i wyjątkowy klimat tego miejsca przyciąga panie w różnym wieku. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zakątki Negril, wyjątkowej plaży otoczonej przez szereg luksusowych hoteli.

Miłość po Jamajsku

Jamajka jest kierunkiem seks turystyki kobiecej. Szacuje się, że co roku przybywa tam przynajmniej 75 tysięcy turystek, które szukają mocniejszych wrażeń. Ciemnoskórzy mężczyźni wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom i oferują bardzo upojne atrakcje. Wiele kobiet zachwyca się jamajskim temperamentem i urokiem mieszkańców. Płatni kochankowie nie szczędzą pochwał, adorują na każdym kroku. Kobieta na plażach Negril może czuć się doceniona i spełniona. Wachlarz atrakcji jest coraz większy, a kobieca seks turystyka na Jamajce stale zyskuje rosnącą popularność. Co ciekawe, już same biura podróży ułatwiają kobietom spotkania o charakterze erotycznym. Wiele biur ma w swojej ofercie podróż do jamajskich hoteli, które słyną z seks turystyki. Pracownicy biur turystycznych oferują pełną dyskrecję i ułatwiają swoim klientkom wybór najatrakcyjniejszej lokalizacji.

Ile kosztuje taka przyjemność?

Seks turystyka na Jamajce nie należy do najtańszych. Za tygodniowy pobyt w hotelach przy plaży Negril trzeba zapłacić przynajmniej 6 tysięcy złotych. Dodatkowym wydatkiem jest oczywiście utrzymanie swojego jamajskiego kochanka. Trudno ocenić jak prezentują się ceny, każdy mężczyzna ceni się nieco inaczej. Jedno jest pewne – nie ma górnej granicy. Niektóre bogate kobiety są bardzo hojne i za jedno spotkanie płacą tyle pieniędzy, ile ich kochanek zarabiałby w innej branży przynajmniej przez miesiąc. Nic w tym dziwnego, że na plażach pełno jest atrakcyjnych mieszkańców, szukających odpowiedniej kobiety. Według orientacyjnych danych, po miejscowych plażach porusza się ponad 300 panów do towarzystwa. Nie jest to zbyt dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę turystek, które przybywają na Jamajkę by posmakować orientu. Należy jednak zachować szczególną ostrożność. Jamajscy kochankowie często zapominają o zabezpieczeniu. Tym czasem niemal 2% z nich może być nosicielami wirusa HIV.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.