Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot: Mapa zbrodni to amerykański, dramatyczny serial telewizyjny z cechami kryminału, wyprodukowany przez Berlanti Productions oraz Warner Bros. Television. Twórcami tego serialu są Martin Gero i Greg Berlanti. Premierowy odcinek został wyemitowany 21 września 2015 roku przez amerykańską NBC. W Polsce serial jest emitowany od 12 listopada 2015 roku przez Canal+.

Agent FBI zostaje wplątany w konspirację, gdy na Times Square w Nowym Jorku pojawia się nieznajoma dziewczyna cierpiąca na amnezję, której ciało pokryte jest świerzymi tatuażami w tym i jego imieniem utrwalonym na jej plecach. Główna obsada Blindspot: Mapa zbrodni to: Jaimie Alexander jako Jane Doe; Sullivan Stapleton jako Kurt Weller; Audrey Esparza jako Tasha Zapata; Rob Brown jako Edgar Reed; Marianne Jean-Baptiste jako Bethany Mayfair; Ukweli Roach jako dr Borden; Ashley Johnson jako Patterson Leung, specjalistka od techniki; Michael Gaston jako Tom Carter, zastępca szefa CIA; Joe Dinicol jako David; Jay O. Sanders jako ojciec Kurt i Sarah oraz Francois Arnaud jako Oscar.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.