Animal Kingdom

Dramat kryminalny Animal Kingdom to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Warner Horizon Television oraz John Wells Productions. Jego autorem jest Jonathan Lisco. Serial ten to adaptacja filmu w reżyserii Davida Michôda, Królestwo zwierząt. Premierowy odcinek tego serialu wyemitowany został przez TNT 14 czerwca 2016 roku. Serial opowiada historię 17-letniego Josha.

Chłopak przeprowadza się do swojej rodziny w południowej Kalifornii po tym jak zmarli jego rodzice. Ku przerażeniu chłopca okazuje się jednak, że jego krewni nie należą do najuczciwszych ludzi, prowadzą bowiem jakieś dziwne, szemrane interesy, które nie są zgodne z prawem. W serial tym główne role odtwarzają Ellen Barkin jako Janine „Smurf” Cody; Scott Speedman jako Barry „Baz” Brown; Shawn Hatosy jako Pope; Ben Robson jako Craig; Jake Weary jako Deran Cody; Finn Cole jako Joshua „J” Cody; Daniella Alonso jako Catherine; Molly Gordon jako Nicky; Nicki Micheaux jako detektyw Sandra Yates oraz Michael Bowen jako Vin.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.