Angel from Hell

Amerykański sitcom z elementami fantasy Angel from Hell wyprodukowany został przez CBS Television Studios. Twórcą tego serialu jest Tad Quill. Za reżyserię odpowiadają Don Scardino, Clark Mathis, Craig Zisk i Jay Karas, natomiast za scenariusz Tad Quill, Jim Brandon, Brian Singleton, Austin Earl, Chadd Gindin, Jim Brandon oraz Brian Singleton. Premierowy odcinek serialu został wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 7 stycznia 2016 roku przez CBS.

Serial opowiada o pewnej kobiecie, Allsion Fuller. Życie Allison zostaje wywrócone do góry nogami, gdy nagle na swej drodze spotyka dziwną i ekscentryczną Amy, która twierdzi, że jest aniołem stróżem Allsion. Obie kobiety nawiązują nietypową przyjaźń. Allison nie potrafi jednak zdecydować czy Amy naprawdę jest tym kim mówi, czy też po prostu jest wyjątkowo zagubioną wariatką. Główne role w sitcomie Angel from Hell odgrywają Jane Lynch jako Amy; Maggie Lawson jako Allison Fuller; Kyle Bornheimer jako Brad Fuller, brat Allison oraz Kevin Pollak jako Marv Fuller.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.