American Housewife

American Housewife jest amerykańskim serial komediowym wyprodukowanym przez ABC Studios oraz Kapital Entertainment. Twórcą American Housewife jest Sarah Dunn. Serial ten jest emitowany przez ABC od 11 października 2016 roku. Fabuła serialu opowiada o życiu i pracy przeciętnej amerykańskiej pani domu, Katie Otto. Katie to pewna siebie żona i matka trójki dzieci, która zawsze chce jak najlepiej dla swojej rodziny.

Państwo Otto mieszkają w bogatym mieście Westport w Connecticut na osiedlu w doskonałym środowisku społecznym. Okolica ta pełna jest idealnych matek i idealnych pań domu. Gdy sąsiedzi decydują o przeprowadzce w inne miejsce, cały świat Katie zostaje wywrócony do góry nogami. Nasza bohaterka dokłada wszelkich starań, aby do tego nie dopuścić. Główne role w tym sitcomie odgrywają Katy Mixon jako Katie Otto; Diedrich Bader jako Greg Otto; Ali Wong jako Doris; Carly Hughes jako Angela; Daniel DiMaggio jako Harrison Otto; Meg Donnelly jako Taylor Otto oraz Julia Butters jako Anna-Kat Otto.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.