Bez tajemnic

Bez tajemnic to polski telewizyjny serial psychologiczny. Emitowany był przez telewizję HBO od 17 października 2011 do 13 grudnia 2013 roku. Głównym bohaterem jest uznany psychoterapeuta Andrzej Wolski, który stara się pomagać swoim pacjentom, a zarazem zmaga się z własnym, niełatwym życiem osobistym. Serial wyreżyserowali Jacek Borcuch, Anna Kazejak, Marek Lechki, Wojciech Smarzowski, Agnieszka Glińska, Bartek Konopka, Agnieszka Holland oraz Kasia Adamik.

Bez tajemnic jest pierwszym serialem wyprodukowanym przez polski oddział HBO. Jest jedną z kilkunastu międzynarodowych wersji izraelskiego serialu Be-tipul. Serial został zrealizowany w całości w Warszawie, gdzie umiejscowiony jest również fabularnie. W serialu tym występują Małgorzata Bela jako Weronika Kasprzyk, młoda i bardzo atrakcyjna lekarka; Marcin Dorociński jako Szymon Kowalczyk, oficer wojsk specjalnych służący na misji w Afganistanie; Aleksandra Kusio jako Zosia Werner, nastolatka skierowana na terapię przez sąd po nieudanej próbie samobójczej; Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat jako odpowiedio Anita i Jacek Skotniccy małżeństwo z dziesięcioletnim stażem oraz Krystyna Janda jako Barbara Lewicka-Lukas – terapeutka, podobnie jak Andrzej należąca do elity tego zawodu.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.