Zaprzysiężeni (Blue Bloods)

Amerykański serial telewizyjny Zaprzysiężeni (Blue Bloods) emitowany jest przez stację CBS od 24 września 2010 roku. To obraz o cechach dramatu, kryminału, którego akcja dzieje się w Nowym Jorku. W Polsce pierwszy sezon był emitowany na kanale Universal Channel od 27 stycznia 2011roku do 23 czerwca 2011 roku.

Frank Reagan, podobnie jak jego ojciec jest szefem policji w Nowym Jorku. Córka Franka pracuje w prokuraturze, a jego dwóch synów wspina się po szczeblach kariery w służbach mundurowych. Główne role w serialu Zaprzysiężeni odgrywają Tom Selleck jako Frank Reagan, komisarz policji Nowego Jorku; Donnie Wahlberg jako Danny Reagan, detektyw policji, na jego poczynaniach oparty jest główny wątek serialu; Bridget Moynahan jako Erin Reagan-Boyle, prokurator w Nowym Jorku; Will Estes jako Jamie Reagan, najmłodszy syn Franka, który miał być prawnikiem, ale po śmierci brata wstąpił do policji; Len Cariou jako Henry Reagan, ojciec Franka, były szef policji, pozytywna postać w serialu, zawsze służący dobrą radą młodszemu pokoleniu w rodzinie; Jennifer Esposito jako Jackie Curatola, partnerka Danny’ego Reagana oraz Amy Carlson jako Linda Reagan, żona Danny’ego.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.