Steel Frontier – Stalowa granica

Steel Frontier - Stalowa granica

Film z gatunku Akcja / Sci-Fi w reżyserii Jacobsena Harta i Paula G. Volka z roku 1995. Scenariusz napisał Jacobsen Hart. W głównych rolach produkcji o postapokaliptycznej wizji świata zobaczymy: Joe Lara jako Yuma, Stacie Foster – Sarah, Brion James – Generał J.W. Quantrell, oraz Bo Svenson jako Roy Ackett.

Streszczenie z okładki kasety VHS: dopełnił się czas Apokalipsy. Pora budować nową cywilizację. Dla mieszkańców zagubionego wśród piasków jądrowej pustyni New Hope znakiem nowego porządku jest rebeliancka armia samozwańczego generała W. Quantrella. Miasteczko zamienia się w obóz karny: najmniejszy odruch sprzeciwu grozi śmiercią.

Do New Hope przybywa tajemniczy obcy. Wraz z nim pojawia się niepokój. Yuma dołącza do bandytów Quantrella, ale nie staje się jednym z nich. W chwili krwawej rozprawy na pustynię powraca nadzieja.

Opinia: film wart obejrzenia!

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.