Rosyjska armia ORKÓW niesie śmierć

Rosyjska armia orków niesie śmierć w Ukrainie
Rosyjska armia orków niesie śmierć w Ukrainie

W zeszłym tygodniu rosyjscy wolontariusze dotarli do trzech obozów dla osób deportowanych z Ukrainy w obwodzie penzeńskim na południe od Moskwy. Relację z wizytacji przekazano do ukraińskiego rzecznika praw człowieka. Opis sytuacji bytowej osób deportowanych przeraża! W jednym z obozów stłoczono około 400 osób. W większości są to kobiety a także dzieci (około 150) w różnym wieku, w tym niemowlęta. Sytuacja w obozach jest krytyczna: doskwierają braki w odzieży, panuje powszechnie głód, brak środków higieny osobistej. Rosjanie siłą wyciągali ludzi ze schronów, mieszkań, porywali podczas łapanek ulicznych uniemożliwiając zabranie ze sobą najbardziej niezbędnych rzeczy. Wysiedleniom towarzyszą represje, bicie, tortury, odbierane są dokumenty tożsamości uniemożliwiające powrót do kraju.

!!! Rosyjscy barbarzyńcy wywieźli już 808 tys. osób z terytorium Ukrainy do Rosji !!!

„Niemal codziennie media kraju-okupanta, powołując się na informacje rosyjskich urzędników wysokiej rangi, donoszą o wywiezieniu z Ukrainy naszych obywateli. Według ich danych na 16 kwietnia przemieszczono już 808 tys. osób, z czego 153 tys. dzieci” – oznajmiła Denisowa w mediach społecznościowych.

Rosyjska armia orków prowadzona przez moce ciemności z Kremla, kolejny raz dopuściła się mordu na bezbronnych. W przekazie publicznym „wojsko rosyjskie” celowo nie nazywa się żołnierzami, gdyż zbrodnie wojenne, których dopuszczają się w Ukrainie, uwłacza byciu żołnierzem. Popularnie zaczyna się używać tolkienowskiego zwrotu „orkowie” by podkreślić socjopatyczne, anormalne cechy wojska armii Putina.

Grupa dzieci w miejscowości Hawryłówka w obwodzie chersońskim na południu Ukrainy, szła po chleb. Takiej okazji nie mogli nie wykorzystać orkowie! Niewinne dzieci, łatwy cel! Zaczęto strzelać! Jedno dziecko zostało ranne, dzisiaj zmarło! Putin odhaczył zwycięstwo na swoim kalendarzu…

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

2 Komentarze

  1. Należy niezwłocznie podjąć deskusję na forum międzynarodowym o demilitaryzacji rosji, całkowitym rozbrojeniu. Putin nie stanowi strony w rozmowach, jest mordercą, rzeźnikiem – jego miejsce jest przed międzynarodowym trybunałem karnym. Im szybciej świat demokratyczny podejmie decyzje w tej sprawie tym więcej istnień się ocali!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.