Nowy Porządek Świata – Chemtrails

Część 9 inżynieria środowiska – Chemtrails

Nadchodzą piękne słoneczne dni, jest to dobry czas by zatrzymać się na chwilę i spojrzeć w niebo. Nad naszymi głowami przelatuje samolot – wiele osób zdaje się nie zauważyć białawych smug, które wydobywają się za silnikami. Kiedyś nie było w tym nic dziwnego – smugi po kilku chwilach znikały. Dziś często zobaczymy zadziwiające zjawisko, smugi utrzymują się przez wiele godzin, aż w końcu tworzą delikatną mgiełkę, pokrywającą większość nieba. Warto zadać sobie pytania: co to właściwie jest? Czemu tak się dzieje?

Chemtrails – smugi chemiczne

Teoria chemtrails zakłada, że do paliwa samolotowego dodaje się specjalne związki chemiczne o niewiadomym składzie. Do niedawna całkowicie zaprzeczano tym doniesieniom i traktowano je szyderczo jako kolejne wyssane z palca „teorie spiskowe”. Dziś coraz częściej słyszymy o tym, że do paliwa lotniczego faktycznie dodaje się specjalne substancje. Pod koniec 2013 roku usłyszeliśmy to oficjalnie z ust wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. All Gore powiedział w jednym z amerykańskich programów, że rząd używa smug chemicznych. Oficjalny powód: walka z globalnym ociepleniem i kontrolowanie klimatu. Ale czy oficjalny powód ingerencji w środowisko jest prawdziwy? Warto się nad tym poważnie zastanowić. Wszystkie smugi chemiczne po pewnym czasie opadają na ziemie, mogą mieć zatem bezpośredni wpływ na Nasze zdrowie i życie.

Dokładna obserwacja

Smugi chemiczne pojawiają się na całym świecie. Obecnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z zagrożenia (choć w Polsce nadal jest to temat pomijany i wyśmiewany). Obserwatorzy jednoznacznie wskazują, że samoloty wytwarzające smugi chemiczne to nie tylko maszyny wojskowe. To przede wszystkim zwykłe samoloty rejsowe, kursujące na swoich stałych trasach. Co mogą zawierać rozpylane toksyny? Warto poszukać odpowiedzi w USA czyli miejscu, gdzie wszystko się zaczęło. Mieszkańcy niektórych stanów USA są narażeni na najsilniejszą dawkę chemtrails. Wiele osób skarży się na wysypki, bóle głowy, drgawki – odczucie powstaje na kilka godzin po pojawieniu się chemicznej smugi. W sieci pojawia się coraz więcej obcojęzycznych stron poświęconych tej tematyce – niektórzy stworzyli nawet mapy terenów, które są najbardziej narażone na opryski. Liczne amatorskie nagrania i zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Chemtrails to zjawisko na światową skalę, którego skutki nie są jeszcze do końca znane. Według wielu badaczy, trucizny dodawane do paliwa mogą spowodować bezpłodność oraz nowotwory (co wpłynie na zmniejszenie liczby ludności). Chemikalia mogą też niszczyć zbiory zdrowej żywności – którą stopniowo wypiera kontrolowana i bardzo groźna żywność GMO.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.