MSWiA sprawdza zasadność użycia śmigłowca na Paradzie Równości

W sobotę, 20 lipca br., na polecenie Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbiety Witek, Komendant Główny Straży Granicznej gen. dyw. SG Tomasz Praga wszczął czynności kontrolne dotyczące przelotu śmigłowca Straży Granicznej, który tego dnia zabezpieczał zgromadzenia publiczne w Białymstoku.

Treść komunikatu:

20 lipca informowaliśmy o brawurowej akcji śmigłowca Straży Granicznej, który wykonywał niebezpieczne ewolucje w powietrzu narażając w ten sposób zdrowie i życie osób uczestniczących w Paradzie Równości i innych osób zebranych w centrum Białegostoku w tym uczestników Różańca przez Katedrą czy Rodzinnego Pikniku organizowanego przez Marszałka Województwa podlaskiego – Artura Kosickiego.

https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/7773,Komunikat.html

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.