Eko-Farma Żelechów

Wielu podróżników nieustannie poszukuje cichych i spokojnych miejsc w których można odpocząć od tłumów i gwaru wielkich miast. Jednym z nich z pewnością jest Eko-Farma Żelechów. To propozycja skierowana dla osób w każdym wieku – dla turystów indywidualnych, a także dla zorganizowanych grup. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Czym właściwie jest Eko-Farma Żelechów?

Eko-Farma to piękny kompleks wodno rekreacyjny. Posiada powierzchnię 22 hektarów z czego ponad połowę zajmuje krystalicznie czysta woda. Obiekt leży na granicy województwa mazowieckiego i lubelskiego. Niespełna 100 km od Warszawy i Lublina. Eko-Farma to miejsce położone z daleka od zatłoczonych miast. Znajdziemy tam cisze, spokój, prywatność oraz niesamowity nastrój. To świetne miejsce zarówno na weekendowy wypoczynek jak i na zorganizowanie imprez firmowych. Na terenie Eko-farmy znajduje się ciekawy, dobrze wyposażony hotel. Do dyspozycji klientów grupowych są także cztery domki, które zapewniają najwyższy stopień prywatności. Oferta noclegowa to połączenie dogodnych warunków wypoczynkowych z atrakcyjną ceną.

Uroki łowiska

Warto wspomnieć, że Eko-Farma to także raj dla wędkarzy. Akwen jest regularnie zarybiany, dzięki czemu połowy należą do bardzo udanych. W ofercie znajdują się także specjalne stanowiska wędkarskie, a na początkujących amatorów tego sportu czeka seria ciekawych szkoleń. Znakiem rozpoznawczym łowiska stały się wyjątkowo duże okazy ryb. Największe okazy sumów osiągają nawet 40 kg. W akwenie stale żyją także spore okazy okoni, amurów szczupaków oraz karpi.

Kąpielisko

Na terenie Eko-Farmy znajduje się dość popularna, czysta i piaszczysta plaża. Bezpieczeństwa pilnują dobrze przeszkoleni ratownicy. Kąpielisko zostało wyposażone w widoczne oznaczenia głębokości, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie. Plażowicze mogą też skorzystać z wypożyczalni sprzętu. Do ich dyspozycji pozostają kajaki, łódki oraz rowery wodne. Nieopodal znajduje się też mini zoo, ścianka wspinaczkowa oraz plac zabaw dla dzieci. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że na Eko-Farmie każdy znajdzie coś dla siebie.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.