Bananowy doktor

Bananowy doktor to amerykański serial komediowy o cechach dramatu. Serial ten został wyprodukowany przez amerykańską firmę Universal Cable Productions. Reżyserem Bananowego doktora jest Jace Alexander. W Stanach Zjednoczonych nadawany jest przez stację USA Network od 4 czerwca 2009, natomiast w Polsce przez stacje TVP1, TVN 7 oraz Universal Channel. Dotychczas w Polsce wyemitowano 4 sezony serialu.

Lekarz Hank Lawson, zwolniony ze szpitala, kiedy zostaje niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z wpływowych dobroczyńców, odnajduje sens życia gdy ratuje piękną i bogatą rezydentkę Hamptons na przyjęciu wystawianym przez multimilionera Borysa. Od tego momentu zaczyna przeprowadzać wizyty na telefon dla wszystkich mieszkańców rejonu, zarówno bogatych, jak i biednych. Główne role w Bananowym doktorze odegrali Mark Feuerstein jako Hank Lawson; Paulo Costanzo jako Evan Lawson; Reshma Shetty jako Divya Katdare; Jill Flint jako Jill Casey; Campbell Scott jako Borys; Kuerster Von Jurgens-Ratenicz; Brooke D’Orsay jako Paige Collins; Henry Winkler jako Eddie R. Lawson oraz Ben Shenkman jako Jeremiah Sacani.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.