Aftermath

Aftermath to kanadyjski serial utrzymany w klimacie dramatu, horroru, science-fiction i fantasy. Wyprodukowany został przez Universal Cable Productions, Halfire Entertainment oraz Bell Media. Jego twórcami są William Laurin i Glenn Davis. Telewizja Space emituje ten serial od 27 września 2016 roku.

Za reżyserię odpowiadają Jason Stone oraz Stefan Pleszczynski, natomiast za scenariusz Glenn Davis, William Laurin, Philip Bedard, Larry Lalonde, Denis McGrath i Adriana Maggs. Fabuła tego serialu opowiada historię rodzinny Copleandów. Walczą oni o przetrwanie na kuli ziemskiej, gdyż nastąpiła apokaliptyczna niespotykana nigdy w historii zagłada ziemi i gatunku ludzkiego. Wydarzenia te i koniec poprzedniego porządku związane były z ogromnymi trzęsieniami ziemi, uderzeniami meteorytów oraz pojawieniem się dziwnych nadprzyrodzonych dziwnych istot, które przybyły na naszą planetę. W serialu tym główne role odegrali Anne Heche jako Karen Copeland; James Tupper jako Joshua Copeland; Levi Meaden jako Matt Copeland; Julia Sarah Stone jako Dana Copeland oraz Taylor Hickson jako Brianna Copeland.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały (w szczególności: artykuły, opowiadania, eseje, wywiady, zdjęcia) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.